RANDE aneb měsíc lásky s nepřetržitou kocovinou v zádech

RANDE Iva Roze

Osmatřicetiletá novinářka, autorka amerických časopisů Newsweek a Global Post, cestovatelka, absolventka Columbijské univerzity, držitelka literárního stipendia Pulitzerovy nadace a v neposlední řadě také autorka knihy o svatebních rituálech celého světa (jejíž vydání se momentálně připravuje ve Spojených státech) přišla letos v květnu na stránkách časopisu Reflex s unikátním projektem. Pojmenovala ho Měsíc lásky a vzbudil mimořádnou pozornost. Co den to rande, tedy 31 dnů, 31 schůzek – myšleno starosvětských schůzek, při nichž muži z celého světa obnažovali svou duši, osobnost, názory, ale také svoje více či méně zažité strategie námluv.

Jak se tedy liší čeští muži od těch amerických? Jak se liší evropští Jižani od Seveřanů? Co říkají? Jak se ženě dvoří? A hlavně, co se událo v následujících týdnech a měsících, během nichž se rozvíjely paralelní (podotkněme: nikoli nutně intimní) vztahy založené během Měsíce lásky. To se čtenář dozví na stránkách mimořádně duchaplné knihy Ivy Roze Skochové, která dalece přesahuje běžné vyprávění o vztazích či námluvách mužů a žen.

  • ISBN: 978-80-905720-6-5
  • Popis: brožovaná, 220 stran
  • Rozměry: 12 × 19 cm
  • Rok vydání: 2015
Objednávejte přímo v našem nakladatelství na info@pejdlovka.cz
za výhodnou cenu 107 Kč (plus poštovné a balné) 
běžná cena v obchodech 249 Kč
Knihy lze vyzvednout i osobně na naší adrese Bubenská 1, Praha 7 (stanice metra Vltavská)
piště na info@pejdlovka.cz nebo volejte +420 774 861 062

Iva Roze v Show Jana Krause https://www.youtube.com/watch?v=0BpILUaRN_c

Z hodnocení na databázeknih.cz:

Knihou jsem se inspirovala natolik, že jsem se rozhodla absolvovat podobný seznamovací maraton (díky apce TINDER o které jsem do té doby vůbec nevěděla). A světe div se, zkončila jsem u rande číslo 10. 31 jsem prostě nedala. A to i proto, že z těch 10 chlapíků jsem objevila dva poklady, s kterými bylo potřeba pokračovat v seznamování dál a nezkončit u jedničky. A také proto, že zjistíte, že většina těch mužů je stejná, jen s jiným designem. Ivě patří dík za milé čtení plné životní bilance a určitě by si měla otevřít seznamovací agenturu, jelikož nejeden týpek z jejích rand mě zaujal.

Faděna

Iva Roze Rande