Pozvánka křest Klvaňa Trump
Tomáš Klvaňa

Pozvánka na křest

Srdečně vás zveme na křest knihy Tomáše Kvani Fenomén Trump, Poslední vzpoura bílých mužů v úterý 26. 7. 2016 v 17:00, Palác knih Luxor na Václavském náměsti 41   Knihu pokřtí Petr Kolář bývalý velvyslanec ve Washingtonu i v Moskvě … Více »

Zažít město jinak

Nakladatelství na Zažít město jinak!

V sobotu se celé nakladatelství sbalí do jednoho stánku a vezme sebou i své autory.Přijďte za námi na Malostranské náměstí!V 15h na vás čeká KŘEST zbrusu nové knihy Tomáše Klvani s názvem Fenomén Trump, Poslední vzpoura bílých mužů.V 17h, autor Dan Hrubý a PRAŽSKÉ PŘÍBĚHY. Studenti pražské DAMU si připravili … Více »

Iva Roze krest Rande
Iva Roze

Křest Knihy Rande

Křest knihy RANDE novinářky Ivy Roze proběhl ve velmi zdařilém stylu, 7. prosince 2015 v Cafe des Taxis na půdě Anglo–Americké univerzity. Děkujeme za účast   (Foto Jaromír Bosák)     … Více »

Pracháček dětská kniha
Jakub Kouřil

Vyšla kouzelná dětská kniha PRACHÁČEK

Kouzelný pohádkový příběh o Pracháčkovi, panáčkovi, kterého na půdě starého domu stvořil ve světle slunečních paprsků vítr z chomáčků prachu, a jeho kamarádce a ochránkyni — Zlaté Žábě. Příběh je doprovázen krásnými ilustracemi Jakuba Kouřila, jednoho z nejtalentovanějších výtvarníků nastupující generace … Více »

055
Jakub Kouřil

Křest knihy Pracháček v knihovně Václava Havla

Uvedení prvního knižního vydání pohádkového příběhu Olgy Stankovičové, jedné z nejbližších přítelkyň a posléze také spolupracovnic Olgy Havlové, jehož rukopis byl objeven po autorčině smrti v roce 2011. Pohádka O Pracháčkovi vznikla v rámci stolní debatní společnosti Hrobka. V rámci českého disentu zcela výjimečného, recesistického seskupení, které Olga Stankovičová založila v … Více »

Heda Čechová - Můj syn Vladimír Čech

Heda Čechová: Můj syn Vladimír Čech

Vladimír Čech (1951–2013) prožil svých jedenašedesát let naplno. Byl dlouholetým hercem klasických rolí, moderátorem, po založení Občanského fóra také poslancem České národní rady. Když uváděl svého Milionáře, a nikdo neřekl televizní soutěži Chcete být milionářem? jinak, klesla spotřeba vody v českých domácnostech o polovinu. Lidé odkládali domácí práce, jen aby spatřili charismatického muže … Více »

Olympiáda

E-KNIHA O SOČI ZDARMA

Rozhovory Jaromíra Bosáka s českými sportovci, bronzovými, stříbrnými a zlatými medailisty, i další postřehy z nejdražší olympiády v dějinách, která se letos konala v ruském Soči, si můžete stáhnout volně jako pdf. E-kniha zdarma ke stažení ZDE … Více »